Vyhledávání v oceněných
CZ | ENG
a facebook Instagram
NOVINKY

Akademici hlasují o filmu, který bude reprezentovat Českou republiku na výročních cenách A.M.P.A.S.

Dnes začali akademici hlasovat o filmu, který bude reprezentovat Českou republiku na výročních cenách A.M.P.A.S. v kategorii Nejlepší cizojazyčný film. Vybrán může být jakýkoli film, jehož oficiální premiéra proběhla v ČR mezi 1. říjnem 2014 a 30. zářím 2015.

Seznam filmů:
český distribuční název                                  režisér

Adopce: Konkurz na rodiče                          Alice Nellis
Andílek na nervy                                             Juraj Šajmovič
Babovřesky 3                                                   Zdeněk Troška
Boží mlýny                                                       Josef Císařovský
Burácení                                                            Adolf Zika
Cesta vzhůru                                                    David Čálek
Česká pivní válka                                             Jan Látal
Domácí péče                                                    Slávek Horák
Filmová lázeň                                                  Miroslav Janek
Fotograf                                                            Irena Pavlásková
GangsterKa                                                       Jan Pachl
Hodinový manžel                                           Tomáš Svoboda
Intimity                                                             Ivo Macharáček
Jak jsme hráli čáru                                           Juraj Nvota
Jáma                                                                   Jiří Stejskal
K oblakům vzhlížíme                                      Martin Dušek
Kobry a užovky                                                Jan Prušinovský
Lovu zdar!                                                         Jaroslav Kratochvíl
Malá z rybárny                                                 Jan Balej
Mallory                                                              Helena Třeštíková
Malý pán                                                           Radek Beran
Mánes na vodě                                                 Vladimír Škulkéty
My2                                                                    Slobodanka Radun
Nekonečný příběh posledního
z Aporveru                                                        Ana Prodanova
Nenasytná Tiffany                                           Andy Fehu
Očima fotografky                                            Matěj Mináč
Opři žebřík o nebe                                          Jana Ševčíková
Pavel Wonka se zavazuje                                Libuše Rudinská
Pohádkář                                                           Vladimír Michálek
Raluca                                                                Zdeněk Viktora
Rytmus: sídliskový sen                                   Miro Drobný
Sedmero krkavců                                            Alice Nellis
Schmitke                                                          Štěpán Altrichter
Stále spolu                                                        Eva Tomanová
Takovej barevnej vocas letící komety          Václav Kučera
Vlna vs. břeh                                                     Martin Štrba
Vybíjená                                                            Petr Nikolaev
Život je život                                                    Milan Cieslar
Život podle Václava Havla                             Andrea Sedláčková